Диво-дитина – 2018

30 травня 2018 року – у концерт-холі «Оазис» міста Києва відбулась церемонія нагородження Ювілейної десятої Всеукраїнської Премії «Диво-дитина – 2018».
До складу журі цьогорічної премії увійшли:
Ольга Сумська – голова журі Народна артистка України;

Віктор Новіков – Президент Всеукраїнської премії «Диво-Дитина»

Дмитро Добродомов – Народний депутат України

Роман Греба – заступник міністра освіти і науки України
Віталій Козловський – співак, заслужений артист України;

Влада Литовченко – директор Вишгородського історико-культурного заповідника, доцент, кандидат історичних наук;

Юрій Нікітін – продюсер

Роман Вірастюк – Директор департаменту олімпійських видів спорту Міністерства молоді та спорту України

Олена Вишнякова – Фаундер школи нового покоління – Ukrainian Global School (Юкрейніан Глобал Скул), власник успішних освітніх проектів – дитсадка «Кудрявский», центра раннього розвитку «Ізумрудний», платформи Smart Parenting (Смарт Перентин),

Володимир Васинюк – заступник директора з навчально –методичної роботи Київської Малої академії наук ;

Анатолій Гайструк – переможець першої премії «Диво-дитина 2009» в номінації «Найтворча дитина», художник і майстер гобелену

Фіналісти Ювілейної 10-ої Всеукраїнської Премії «ДИВО-ДИТИНА»
Найрозумніша дитина:
1-ша премія: Уланов Віктор, 13 років, м. Дніпро, Дніпропетровська обл.:
-переможець третього та четвертого етапів учнівських олімпіад з інформатики, математики, біології та фізики, виконуючи роботи у старшій віковій категорії,
– дійсний член Малої академії наук України (відділення «Фізики і астрономії», секція «Експериментальна фізика»)
– переможець третього етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

2-га премія: Басич Валерія, 13 років, м. Рокитне, Рівненська обл.:
-переможець першого, другого, третього та четвертого етапів Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г. Шевченка,
– переможець обласної олімпіад з математики, призер та переможець інших предметних шкільних олімпіад та конкурсів.

3-тя премія: Чарченко Єлизавета, 13 років, смт. Удачне, Донецька обл.:
– переможець Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт, номінація «Альтернативна енергетика»

– фіналіст Всеукраїнського конкурсу винахідницьких та раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму в категорії «Ресурси енергозбереження»,

– фіналіст конкурсу молодіжних проектів «Енергія і середовище 2018»

-призер обласної олімпіад з географії, призер та переможець інших предметних шкільних олімпіад та конкурсів.

Фіналісти Ювілейної 10-ої Всеукраїнської Премії «ДИВО-ДИТИНА»
Найспортивніша дитина:
1-ша премія: Саркісова Валентина, 12 років, м. Київ, Київська обл.:
– чемпіонка міжнародного турніру «Кубок Дерюгіної» 2017р.,
-дворазова чемпіонка України в групових вправах з художньої гімнастики,
– переможниця багатьох міжнародних та всеукраїнських змагань.

2-га премія: Адаменко Ксенія, 13 років, м. Київ, Київська обл.:
-чемпіонка України на дистанції 1000м з шорт-треку,
-перша в рейтингу Європи на дистанції 333 м та третя на дистанції 1000м,
-переможниця багатьох Європейських змагань.

3-тя премія: Худжадзе Імед, 13 років, м. Бахмач, Чернігівська обл.:
-срібний призер чемпіонату Європи з греко-римської боротьби,
– багаторазовий чемпіон та призер всеукраїнських та міжнародних турнірів .

Найтворча дитина:
1-ша премія: Журавльова Анастасія,12 років, м. Маріуполь, Донецька обл.:
– художник, володарка гран-прі переможець та учасниця Міжнародних фестивалів, конкурсів , виставок дитячих малюнків в Україні, Франції , Китаї, Польщі, Румунії, Фінляндії, Японії.

2-га премія: Грицун Владислав, 12 років, м. Токмак, Запорізька обл.:
– віртуоз гри на акордеоні,
– лауреат та переможець обласних, Всеукраїнських та Міжнародних фестивалів і конкурсів.

3-тя премія: Соловйова Анастасія, м. Київ, Київська обл.:
-віртуоз гри на фортепіано,
– багаторазовий лауреат та переможець обласних, Всеукраїнських та Міжнародних фестивалів і конкурсів.

Найдивовижніша дитина:

1-ша премія: Тарасов Юрій і Тарасов Роман, 9 років, с. Пустовійтове, Полтавська обл.:
– мають неймовірні вміння з ментальної арифметики,
– рахують швидше калькулятора.

2-га премія: Ніколь Князєва, 7 років, м. Київ, Київська обл.:
– чемпіонка світу з Воркауту,
– встановила більше 25 рекордів України у силових вправах.

3-тя: Кулешов Тимур, 5 років, м. Київ, Київська обл.:
– багаторазовий переможець біго-вело змагань та дитячих мотогонок,
– занесений в книгу рекордів України в 1 рік 11міс, як «Наймолодший велосипедист», в 2 роки як «Наймолодший мотоцикліст», в 3 роки як « Наймолодший StantRider».

Найгероїчніша дитина:

1-ша премія: Суховецький Артем, 13 років, смт Рахни, Вінницька обл.:
– здійснив героїчний вчинок, врятувавши життя дитини – витягнув молодшого братика з крижаної річки.

1-ша премія: Муха Анастасія, 12 років, смт Тартак, Вінницька обл.:
– здійснила героїчний вчинок, врятувала потопаючу шестирічну дівчинку.