Наші читачі

На фото постійні читачі та добрі друзі "Колобочка" - учні 1-А класу Косівської ЗОШ №1 з класами поглибленого вивчення англійської мови Івано-Франківської обл. Любий "Колобочку", нам завжди дуже цікаво та весело з тобою! 

🙂 😀  🙂

Доброго дня! Зі світлими весняними святами! Нам завжди дуже приємно отримувати “Колобочок”, сторінки якого наповнені різноманітними цікавинками для дитини (віршики, розповіді, повчальні поради, поробки, розмальовки…) А особисто мені (мамі), до всього ще, також, дуже подобається Пізнавальна сторіночка, з якої я відкриваю для себе невідомі до того часу факти. Ми завжди з трепетом чекаємо “Колобочок” та радо зустрічаємо листоношу, яка його приносить.
Хочу подякувати “Колобочку” за пізнавальну тематику журналу, привітати також з Днем народження (яке, як я зрозуміла, також, буде в травні) та побажати всім працівникам Журналу міцного здоров’я, творчої наснаги, процвітання і надалі радувати дітей та їх батьків своїми цікавими виданнями!!!

🙂 😀  🙂

Це колективне фото учнів 2 класу Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 імені Остапа Вишні Сумської області. Нам дуже подобається  журнал “Колобочок”. Ми його читаємо на уроках позакласного читання, розгадуємо загадки.

🙂 😀  🙂

Любий Колобочку! Щиро дякуємо Тобі за цікавий календарик, за цікаву математику, за змістовні завдання з рідної мови. Ти допомагаєш нам збагачувати знання з літатурного читання та  природознавства.

З повагою учні 2-Б класу
Ланчинської ЗОШ І-ІІІ ступенів
Надвірнянського р-ну
Івано-Франківської області.
🙂 😀  🙂
Доброго вечора чи дня!
Передплатила для своєї малечі ваш журнал на перші місяці, подумала “ціна дуже хороша, та напевно, це тому, що журнал “так собі”… а виявилось – якість та наповнення супер, реклами нуль!!!  тепер обов’язково передплачуватимемо на весь рік і всім рекомендуватиму. Нам дуже сподобався!!! ДУЖЕ!!! (можу це казати, бо і діток маю троє, тож передплачували не один журнал, та й взагалі захоплююся дитячою літературою)
Дякуємо Вам за працю, за доступний пречудовий журнал!!!
Щиро вдячна і за  журнал, і за увагу,
З повагою Оля Атаманчук
м.Тернопіль