30 травня 2018 року – у  концерт-холі «Оазис»  міста Києва відбулась церемонія нагородження Ювілейної десятої Всеукраїнської Премії «Диво-дитина – 2018». 

 

До складу журі цьогорічної премії увійшли:

Ольга Сумська – голова журі Народна артистка України;

Віктор Новіков – Президент Всеукраїнської премії «Диво-Дитина»

Дмитро Добродомов – Народний депутат України

Роман Греба – заступник міністра освіти і науки України

Віталій Козловський – співак, заслужений артист України;

Влада Литовченко – директор Вишгородського історико-культурного заповідника, доцент, кандидат історичних наук;

Юрій Нікітін – продюсер

 Роман Вірастюк – Директор департаменту олімпійських видів спорту Міністерства молоді та спорту України

Олена Вишнякова – Фаундер школи нового покоління – Ukrainian Global School (Юкрейніан Глобал Скул),  власник успішних освітніх проектів – дитсадка «Кудрявский», центра раннього розвитку «Ізумрудний», платформи Smart Parenting (Смарт Перентин),
Володимир Васинюк – заступник директора з навчально –методичної роботи Київської Малої академії наук ;

Анатолій Гайструк –  переможець першої премії «Диво-дитина 2009» в номінації «Найтворча дитина», художник і майстер гобелену

 

 

Фіналісти  Ювілейної 10-ої Всеукраїнської Премії «ДИВО-ДИТИНА»

Найрозумніша дитина:

1-ша премія:  Уланов Віктор, 13 років, м. Дніпро, Дніпропетровська обл.:

-переможець третього та четвертого етапів учнівських  олімпіад з інформатики, математики, біології та фізики,  виконуючи роботи у старшій віковій категорії,

– дійсний член Малої академії наук України (відділення «Фізики і астрономії», секція «Експериментальна фізика»)

– переможець третього етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

 

2-га премія: Басич Валерія, 13 років, м. Рокитне, Рівненська обл.:

-переможець першого, другого, третього та четвертого етапів Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г. Шевченка,

– переможець обласної олімпіад з математики, призер та переможець інших предметних шкільних олімпіад та конкурсів.

 

3-тя премія: Чарченко Єлизавета, 13 років, смт. Удачне, Донецька обл.:

– переможець Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт, номінація «Альтернативна енергетика»

– фіналіст Всеукраїнського конкурсу винахідницьких та раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму в категорії «Ресурси енергозбереження»,

– фіналіст конкурсу молодіжних проектів «Енергія і середовище  2018»

-призер обласної олімпіад з географії, призер та переможець інших предметних шкільних олімпіад та конкурсів.

 

Фіналісти  Ювілейної 10-ої Всеукраїнської Премії «ДИВО-ДИТИНА»

Найспортивніша дитина:

1-ша премія: Саркісова Валентина, 12 років, м. Київ, Київська обл.:

– чемпіонка міжнародного турніру «Кубок  Дерюгіної» 2017р.,

-дворазова чемпіонка України в групових вправах з художньої гімнастики,

– переможниця багатьох міжнародних та всеукраїнських змагань.

 

2-га премія: Адаменко Ксенія, 13 років, м. Київ, Київська обл.:

-чемпіонка України на дистанції 1000м з шорт-треку,

-перша в рейтингу Європи на дистанції 333 м та третя на дистанції 1000м,

-переможниця  багатьох  Європейських  змагань.

 

3-тя премія: Худжадзе Імед, 13 років, м. Бахмач, Чернігівська обл.:

-срібний призер чемпіонату Європи з греко-римської боротьби,

– багаторазовий чемпіон та призер  всеукраїнських та міжнародних турнірів .

 

Найтворча дитина:

1-ша премія:  Журавльова Анастасія,12 років, м. Маріуполь, Донецька обл.:

– художник, володарка гран-прі  переможець та учасниця  Міжнародних фестивалів, конкурсів , виставок дитячих малюнків  в  Україні, Франції , Китаї, Польщі, Румунії, Фінляндії, Японії.

 

2-га премія:  Грицун Владислав, 12 років, м. Токмак, Запорізька обл.:

– віртуоз гри на акордеоні,

– лауреат та переможець обласних, Всеукраїнських та Міжнародних фестивалів і конкурсів.

 

3-тя премія:  Соловйова Анастасія, м. Київ, Київська обл.:

-віртуоз гри на фортепіано,

– багаторазовий лауреат та переможець обласних, Всеукраїнських та Міжнародних фестивалів і конкурсів.

 

Найдивовижніша дитина:

 

1-ша премія: Тарасов Юрій і Тарасов Роман, 9 років, с. Пустовійтове, Полтавська обл.:

– мають неймовірні вміння з ментальної арифметики,

– рахують швидше калькулятора.

 

2-га премія: Ніколь Князєва, 7 років, м. Київ, Київська обл.:

– чемпіонка світу з Воркауту,

– встановила більше 25 рекордів України у силових вправах.

 

3-тя: Кулешов Тимур, 5 років, м. Київ, Київська обл.:

– багаторазовий переможець біго-вело змагань та дитячих мотогонок,

–  занесений в книгу рекордів України в 1 рік 11міс, як «Наймолодший велосипедист», в  2 роки як «Наймолодший мотоцикліст», в  3 роки як  « Наймолодший StantRider».

 

Найгероїчніша дитина:

 

1-ша премія: Суховецький Артем, 13 років, смт Рахни, Вінницька обл.:

– здійснив героїчний вчинок, врятувавши життя дитини – витягнув молодшого братика з крижаної річки.

 

1-ша премія: Муха Анастасія, 12 років, смт Тартак, Вінницька обл.:

здійснила героїчний вчинок, врятувала потопаючу шестирічну дівчинку.