08.02.2018

«Диво дитина»

 Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь у здобутті Всеукраїнської премії «Диво-дитина 2018» та поборотися за  почесне звання «Дитина року».

У березні 2018 року Всеукраїнська премія «Диво-Дитина» святкуватиме свій ювілей та 10-ий рік поспіль буде нагороджувати найталановитіших дітей нашої країни.

Основна мета Премії – пошук, відбір, вшанування та нагородження грошовими преміями найталановитіших та найобдарованіших дітей України.

Премія вручається на основі експертної оцінки та за встановленими номінаціями дітям, які мають досягнення у науці, спорті, мистецтві; унікальні розумові або фізичні здібності; дітям-рятівникам від 4-ьох до 13-ти років включно.

Номінації Премії: «Найрозумніша дитина»; «Найтворча дитина»; «Найспортивніша дитина»; «Найдивовижніша дитина»; «Найгероїчніша дитина».

Подробиці на сайті www.divo-dutuna.com або за телефоном (044) 490 92 68.

        Щорічно Премія «Диво-Дитина» проходила за підтримки Кабінету Міністрів України, Київської міської державної адміністрації, Міністерства культури України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства соціальної політики України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Державного комітету телебачення і радіомовлення України та обласних державних адміністрацій.

           За час проведення премії участь прийняли більше 15 000 талановитих та обдарованих дітей з усіх областей України.

        В цьому році найкращі отримають нагороди, відзнаки, подарунки від спонсорів, а також грошові премії 7000грн. за перше місце, 5000грн. за друге місце та 3000грн. за третє місце у кожній номінації від Президента премії Віктора Новікова.

Для участі потрібно заповнити анкету, підкріпити свідоцтво про народження, додати копії грамот, нагород, фото- та відео- статтей, які затвердять досягнення та надіслати за адресою м. Київ, вул. Авіаконструктора Антонова, 5-Б, офіс 712.

Прийом анкет до 15.03.2018року. Бажаємо всім успіху та перемоги!

 

«Я-художник»

Усім талановитим діткам, які люблять малювати і не уявляють своє життя без фарб і пензлів, Колобочок надає можливість виграти чудовий приз – справжню картину-розмальовку «за номерами» на полотні від вітчизняного виробника наборів для малювання «BRUSHME».
Свої малюнки на тему «Я ‒ художник» надсилайте на поштову або електронну адресу «Колобочка» до 30 червня разом із копією квитанції про передплату. Тематика ваших творів може бути різноманітною: родина, дозвілля, рідна природа, захоплення, заняття спортом, мандрівки… Результати конкурсу будуть оголошені у липневому номері журналу. А щоб краще дізнатися про головний приз і ознайомитися з технікою малювання «картини за номерами», Колобочок радить вам відвідати сайт: brushme.com.ua і самим переконатися, як це гарно, захопливо і зовсім нескладно.
Успіхів вам, дорогі наші юні художники!

Адреса редакції журналу:

58018 м. Чернівці, вул. Головна, 198 а, кім. 5,
або на електронну пошту: kolobochok2010@ukr.net

 

pimgpsh_fullsize_distrм. Чернівці
вул. Головна, 265а, ТРЦ «DEPOt», 1 поверх, острівок «BRUSHME»
вул. Героїв Майдану, 71, ТЦ «Майдан», 2 поверх, острівок «BRUSHME»

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить